menu
YCC 090

Flipové pouzdro na smartphone Redmi 12C

  1. Design peněženky
  2. Magnetický zámek
  3. Vestavěná kapsa na kartu

KVALITNÍ OCHRANA, KTEROU OCENÍŠ

Chceš, aby se tvůj mobil cítil jako v bavlnce a zároveň aby byl perfektně chráněn? Pak sáhni po flipovém pouzdru na mobilní telefon YENKEE YCC. Je vyrobené z odolné syntetické kůže, která chrání nejen displej přístroje před poškrábáním, ale i tělo telefonu před poškozením nebo dokonce zničením při nechtěném pádu.

DVĚ FUNKCE V JEDNOM

Flipové pouzdro na mobilní telefon YENKEE YCC tě na první pohled zaujme elegantním designem, který evokuje pravou kůži. Zároveň je však velmi praktické, protože má ve svém těle menší kapsičky pro platební karty a doklady a jednu velkou pro bankovky. Flipové pouzdro YENKEE YCC tak plní dvě funkce najednou – jako ochránce mobilu a zároveň poslouží jako peněženka.

ELEGANTNÍ A PŘITOM FUNKČNÍ

Flipové pouzdro YENKEE YCC má praktický magnet, díky kterému se s ním jednoduše manipuluje, takže ho kdykoli otevřeš a zase zamkneš velmi rychle i poslepu. O pohodlí tvého telefonu se postará výplň, která je vyrobená z měkkého, avšak odolného silikonu. Ten nejen chrání mobil nejen proti nárazům, škrábancům a znečištění, ale díky skvěle navrženým otvorům zaručí i perfektní přístup k ovládacím prvkům telefonu.
YCC 090

Specifikace:

Vnější materiál PU kůže
Vnitřní materiál TPU

Download

Images Download