menu
YHP 3040

Wired Gaming Headset VECTOR

  1. 7.1 virtual surround sound
  2. Self-adjusting headband
  3. Exchangeable earcup covers

Exchangeable earcup covers
 

Wired gaming headset with removable covers, cables and microphone. Connection via USB and 3.5 mm jack using the included cables. The removable microphone is also lockable, so you can't drop it while playing the game.
 
Další
Zpět
Exchangeable earcup covers<br />
 

NECH SE VTÁHNOUT DO HERNÍCH SVĚTŮ

Ve chvíli, kdy si nasadíš herní sluchátka VECTOR YENKEE YHP 3040 , tě díky virtuálnímu prostorovému zvuku Virtual Surround 7.1 obklopí vřava herního světa. Ať už zápasíš v e-sportu, nebo si rád odpočineš při hře jednoho hráče, sluchátka se ti přizpůsobí. Otočné náušníky jsou vyrobeny z pohodlného prodyšného materiálu, který příjemně sedne na uši a netlačí. Díky samo-nastavujícímu hlavovému mostu pasují na každou velikost hlavy. S 302 gramy váhy si nasazených sluchátek ani nevšimneš a zůstane jen dokonalý zážitek ze hry.

JE NA TOBĚ, JAK DOSÁHNEŠ VÍTĚZSTVÍ

Herní sluchátka VECTOR YENKEE YHP 3040 skrývají několik chytrých funkcí, které rozhodně musíš vyzkoušet. Náušníky mají sundavací kryty – stačí je odepnout z upínacího magnetu a můžeš měnit design sluchátek. V balení dostaneš dvě sady krytů. Základní s decentním logem Yenkee a speciální s efektním grafickým designem v herním stylu. Kryty můžeš měnit podle nálady. Na levém náušníku najdeš ovládání hlasitosti (hodí se třeba při hře na konzoli, kdy jsi sluchátky napojený přímo na ovladač) a také tlačítko na rychlé zapnutí a vypnutí mikrofonu, když na tebe promluví někdo z vnějšího světa.

TECHNICKY VYCHYTANÁ SLUCHÁTKA

Pro připojení sluchátek VECTOR YENKEE YHP 3040 využij jeden ze dvou přiložených kabelů s koncovkami Jack 3.5 mm nebo USB. Kabely můžeš jednoduše střídat. Díky tomu máš k dispozici širokou kompatibilitu se zařízeními jako jsou počítač, herní konzole Xbox nebo PlayStation, mobilní telefon, televize nebo třeba soundbar. Pro komunikaci můžeš využít odepínací mikrofon se zamykacím patentem, který zajistí, že mikrofon nevypadne ani v nejostřejším zápase. Nech se vtáhnout do hry s originálními herními sluchátky VECTOR!
 
YHP 3040

Headphone specifications:

Loudspeaker Ø:  50 mm (Neodymium magnets)
Frequency response: 20 Hz–20 kHz
Nominal impedance: 32Ω ±15%
Nominal input power: 55mW (5V DC/110mA)
Nominal impedance of the microphone: 2,2 kiloohmů
Microphone sensitivity: -38+/-3dB
Weight: 302 g
Cable length: 2,1 m
Connection: USB-C connector or 3.5 mm jack

Download

Manual Download
Images Download